Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Arel Koltuk ve Petek Temizleme firması olarak 5 yılı aşkın bir süredir başta Koltuk Yıkama hizmeti vermekteyiz. Bununla beraber Petek Temizleme, Yatak Yıkama, Yerinde Halı Yıkama, Araç Koltuk Yıkama, Restoran Koltuk ve Sandalyeleri  hizmetleri veren profesyonel bir temizlik firmasıyız.

Arel Koltuk ve Petek Temizleme firması her zaman yüksek kalite sunmayı hedefler. İtibarımızı, müşterilerimizi ve personelimizi, şehrimizi ve ülkemizi önemsiyoruz. Bunu insanlarımız aracılığıyla, günden güne, yıldan yıla büyük hizmet veren bir ekip olarak çalışan bir grup birey gurur tutkusu ve bütünlüğü ile başarıyoruz.

Vizyonumuz

Firmamız Koltuk ve Petek Temizleme sektöründe tüm yenilikleri yakından takip ederek mevcut tüm programlar ve kalite kontrol sistemleri ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. En yeni teknolojilerin ustalıkla kullanarak tüm müşterilerimizin Koltuk ve Petek Temizleme firması olarak bizden memnun kalmasını isteriz. İşinde uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle, her işimizi en iyi şekilde yapmak için çalışıyoruz.